کاشت-موی-مادام-العمر

کاشت موی مادام العمر

موها، قسمتی از ضمائم پوست انسان می باشند که از نوعی پروتئین به نام کراتین ساخته می شوند. معمولا” روی سر هر انسان، حدود یکصدهزار تار مو وجود دارد که بطور طبیعی روزانه حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ عدد از آنها دچار ریزش می شوند.

هنگامی که فردی به بیماری یا عارضه ای مبتلا می گردد ،به طور حتم به دنبال برطرف کردن آن عارضه به صورت اساسی و دائم می باشد . همانطور که می دانید روش های درمان موقت احتمال بدتر شدن و بازگشت عارضه را دارند .

در  ریزش مو و طاسی سر ، بهترین و دائمی ترین روش برای مقابله با این امر ، کاشت مو و پیوند موهای طبیعی می باشد .

اگرچه می توان از موهای مصنوعی به عنوان موی موردنیاز جهت کاشت استفاده نمود ، اما این نوع از کاشت دارای عدم ماندگاری و عوارض بسیاری است که نیاز به مراقبت های زیادی نیز دارد .

در روش کاشت موی طبیعی ، فولیکول های موی مورد نیاز از پشت سر فرد تهیه می شوند ، این موهای اهدایی به طور قابل قبولی پیوند می خورند و پس از مدت زمانی شروع به رشد می کنند و پس از تکمیل شدن فاز رویشی به مانند دیگر موهای سر می توان آنها را کوتاه نمود ، حالت داد و یا رنگ کرد .

اگرچه با خارج کردن فولیکول های مو ، دیگر مویی در محل فولیکول رشد نخواهد کرد اما متخصص به شیوه ای مناسب که فرد دچار کم مویی در ناحیه اهدایی نگردد ، اقدام به برداشت فولیکول مو می کند .

همانطور که می دانید هر تار مو شامل دو قسمت می باشد .

  • ساقه مو که در معرض دید می باشد .
  • فولیکول مو که درون پوست قرار دارد و نمایان نمی باشد . ساختمان فولیکول ها کیسه ای شکل است و همین بخش کیسه ای مسئول تولید مو می باشد .

 

کاشت-موی-مادام-العمر

روش های FIT و FUT و ترکیبی از این دو روش به عنوان متداول ترین و رایج ترین روش های کاشت موی طبیعی شناخته می شوند .

در روش FIT جراحی و بخیه زدن وجود ندارد و تعداد فولیکول کمتری از ناحیه اهدایی برداشته می شود و بیشتر مناسب برای کاشت مو در نواحی کم مویی چون ابرو ، ریش و سبیل است .

اما در روش FUT نوار باریکی از موهای پشت سر فرد با جراحی برداشته شده و با دقت بسیار بالایی در ناحیه ی گیرنده ی مو پیوند زده می شود .

تفاوت اصلی این دو روش در برداشت و تعداد فولیکول های مو از محل بانک مو می باشد .

هر یک  از این روش های کاشت مو دارای مزیت هایی است که با توجه به تراکم مورد نیاز ، انتظارات فرد از کاشت و تشخیص متخصص برای فرد انجام می شود   .

با کاشت مو و پیوند موی طبیعی از خود فرد و ایجاد خط رویش طبیعی ، فرد از موهای مادام العمر و دائمی برخوردار خواهد شد .

این موها با رشد طبیعی و منظم خود زیبایی چهره ی فرد را دو چندان می کنند و جوانی و شادابی را به فرد باز می گردانند .

سایر خدمات کلینیک پارس ، کلینیک زیبایی غرب تهران

کاشت مو

تزریق ژل لب

لاغری در کمترین زمان

لیفت ابرو

مزوتراپی

و . . .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک پارس .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =