هیدرودرم میکروابریژن

هیدرودرم میکروابریژن

هیدرودرم میکروابریژن

این روش تکنیک بدون استفاده از کریستال برای روش میکرودرم ابریژن می باشد که روشی نوینی در زمینه ی زیبایی و مراقبت های پوستی می باشد.
در هیدرودرم توسط واترجت ها، بخش های خارجی پوست شکسته می شوند و موجب می شود لایه های زیرین که صاف و شاداب تر است نمایان شوند. این روش برای افرادی که دارای پوست های حساس هستند و می خواهند لایه برداری انجام دارند بسیار مناسب می باشد.
افراد درانجام این روش هیدرودرم میکروابریژن بسیار حس راحتی خواهند داشت. این روش بسیار ایمن و راحت می باشد و اثرات پس از انجام هیدرودرم میکروابریژن که کمی پوست به رنگ صورتی در خواهد آمد خیلی سریع از بین خواهد رفت. انواع پوست ها می توانند از این روش استفاده کنند .

هیدرودرم میکروابریژن
کاربردهای روش هیدرودرم میکروابریژن

•  از بین بردن چین چروک
•  بستن منافذ باز پوست
•  بهبود لک پوست
•  کاهش چربی پوست
•  کاهش پف زیر چشم
•  افزایش گردش خون و لنفاوی
•  نرمی پوست
•  آبرسانی به پوست
•  نمایان شدن نتیجه درمان به سرعت
زمان انجام این درمان حدود ۳۰ دقیقه طول خواهد کشید. در این روش از آب مقطر، آب نمک یا آب ترکیب شده با مواد معدنی و ویتامین ها استفاده می شود.
در روش هیدرودرم میکروابریژن برای لایه برداری پوست یک میله سر الماسی مورد استفاده قرار می گیرد. بخش سر این میله بر روی پوست حرکت داده می شود و به آرامی بر روی پوست مکش انجام می دهد و پوست های مرده را برداشته و از بین می برد.
آب توسط نازل فوق صوتی که بر روی دستگاه وصل است ارائه می شود. میله ی سر الماسی توسط یک سرم که طوری ساخته شده که دائم سطح پوست را خیس نگه دارند، پوست را خیس می کند.

شیوه انجام هیدرودرم میکروابریژن

در این روش که در ۵ سطح متفاوت کار می کند، در هر جلسه شستشویی با فشار زیاد و به صورت آرام بر روی پوست توسط آب، اکسیژن و گاز های پزشکی دیگر با سرعت مافوق صوت انجام می گیرد. در این شستشو مواد زائد که در پوست قرار دارند از داخل حفره های پوست بیرون می آیند. با استفاده از این روش میزان گردش خون در محل درمان بالا می رود و پوست شاداب و تازه و با طراوت خواهد شد.
با استفاده از این روش می توان حتی دراولین جلسه درمانی نتایج بهبود را مشاهده کرد و برای نتیجه بهتر باید چندین جلسه درمان انجام شود.
برای افرادی که جهت لایه برداری و طراوت پوست از این روش استفاده می  کنند یک جلسه مناسب است اما در افرادی که قصد از بین بردن چین و چروک هایشان را دارند باید تعداد جلسات بیشتری تحت درمان قرار گیرند. تعداد جلسات درمانی ۶ الی ۱۰ جلسه و فواصل درمانی ۷ تا ۱۰ روز می باشد.

انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.
باسپاس مدیریت سایت کلینیک زیبایی پارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *