مراحل-رشد-مو-بعد-از-کاشت

مراحل رشد مو بعد از کاشت

مراحل رشد مو بعد از کاشت

بیشتر افراد متقاضی برای کاشت مو ،در رابطه با مراحل رشد مو بعد از کاشت سوال د ارند .می توان گفت یک هفته بعد از  رویش موها  بعد از کاشت،موها شروع به رشد کردن می کنند . در این زمان موها در حدود چند میلی متر رشد می کنند اما بعد از گذشت دو هفته و یا سه هفته مجدد شروع به ریزش می کنند . جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد این امری کاملا طبیعی می باشد. این موها همراه با ریشه شروع به ریزش نمی کنند و تنها تار های مو از فولیکول مو جدا می شوند  . در این مرحله از کاشت ،موها وارد فاز استراحت شده اند در نتیجه ریزش مو را سبب می شوند . در اصلاح پزشکی به این مرحله فاز تلوژن گفته می شود .

مراحل-رشد-مو-بعد-از-کاشت

مراحل بعد از اتمام فاز استراحت

زمان فاز استراحت در افراد مختلف بنا بر شرایط هر کدام از آن ها متفاوت می باشد ولی زمان تقریبی برای آن در حدود سه ماه می باشد . با اتمام فاز استراحت رشد مجدد موها آغاز می شوند . این روند رشد موها کمی کند می باشد و در بعضی از افراد ممکن است بسیار آهسته پیش رود . این موها در ابتدا قوام و ضخامت مورد توجه را ندارند .اما اگر بخواهیم بهترین زمان برای رشد موها بعد از کاشت را ذکر کنیم ،می توانیم بگوییم که ۹-۱۲ ماه بعد از کاشت مو ،شما می توانید نتیجه کار خود را مشهاده کنید .

روش های انجام کاشت مو

کاشت مو به صورت کلی به سه روش انجام می شود .

استفاده از هر کدام از این روش ها بنا بر شرایط بیمار انجام پذیر می باشد .

مناسب ترین سن برای کاشت مو

بهترین زمان کاشت مو زمانی می باشد که ریزش مو افراد کاملا متوقف شده باشد . افراد در سنین ۱۸-۲۵ سال برای انجام کاشت مو مناسب نمی باشند ،کاشت مو در این سنین تنها در شرایط خاص و تحت نظر پزشک انجام می پذیرد

سایر خدمات کلینیک پارس ، کلینیک زیبایی غرب تهران

کاشت مو

تزریق ژل لب

لاغری در کمترین زمان

لیفت ابرو

مزوتراپی

و . . .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک پارس

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *