لیفت-ابرو

لیفت ابرو چیست

لیفت ابرو چیست

لیفت یا کشیدن ابرو یکی از جراحی های زیبایی پلاستیک در بین افراد به حساب می آید، این پروسه در کلینیک زیبایی پارس به منظور تحریک عصب ها انجام می شود. لیفت ابرو به منظور پرپشت کردن ابروهای از دست رفته، طی فرآیند تاتو یا هاشور و… که منجر به کاهش جریان خون در آن قسمت ابروها شده، اعمال می شود. بالابردن یا امتداد ابروها باعث درشت و بزرگ شدن چشم ها و زیبایی چهره فرد می شود. امروزه این جراحی از محبوبیت بی شماری بین افراد ظاهر شده است به طوری که حتی زنان جوان خواهان این جراحی زیبایی هستند. با بالاکشیدن ابروها خطوط بینی و چین و چروک های دور چشم کمتر می شود و علائم پیری ایجاد شده در صورت، کاهش پیدا می کند.
این پروسه با دستگاه آندوسکوپی ، تزریق ژل، چربی یا بوتاکس صورت می گیرد. باید ذکر کرد که هزینه هر کدام متفاوت و بسته به انتخاب فرد می باشد.

لیفت-ابرو
جراحی لیفت ابرو

جراح به منظور لیفت ابرو، از دو روش جراحی باز یا جراحی با آندوسکوپی اقدام به بالا بردن ابروها می نماید.

جراحی باز: این جراحی که با بیهوشی عمومی صورت می گیرد. اگر فرد دارای پشانی بلندی باشد، جراح یک شکاف درداخل خط رویش مو یا ناحیه شقیقه ایجاد می کند. به این روش رویکرد کرونال نیز می گویند. سپس جراح با استفاده از اببزای خاص و استرلیزه شده(مته) این شکاف را تا بالای هر دو گوش امتداد می دهد. متخصص به رفع پوست اضافی اقدام می کند و ابرو ها را بالا می کشد. سپس با بخیه یا یک پیچ اقدام به بستن آن می نماید. این یک روش با ماندگاری بسیارطولانی می باشد.

چه افرادی کاندیدای مناسب لیفت ابرو می باشند؟

افرادی که ابروهایشان پایین تر از حد نرمال و طبیعی باشد.
افرادی که چین و چروک های زیادی در ناحیه پیشانی دارند.
افرادی که در پشت پلک، پوست زائد و اضافی بسیاری داشته باشند.
باید گفت اگر فرد از سلامتی کاملی برخوردار باشد، بعد از ۲ الی ۴ روز قادر به انجام فعالیت های روزمره را دارد. توصیه می شود که از ماساژدادن یا حرکات اضافی در ناحیه ابروها خودداری شود. این پروسه هیچ گونه عوارض جانبی به همراه ندارد. فقط فرد باید داروهای تجویز شده را طبق دستور العمل استفاده کند، تا نتیجه جراحی ایده آل باشد.
منبع:http://tajmeeli.com

سایر خدمات کلینیک پارس ، کلینیک زیبایی غرب تهران

کاشت مو

تزریق ژل لب

لاغری در کمترین زمان

لیفت ابرو

مزوتراپی

لیفت صورت و گردن

و…

راه های ارتباطی با کلینیک پارس

اینستاگرام

کانال تلگرام

info@pars-clinic.com
تلفن تماس : ۸-۴۴۲۴۸۲۸۶

با تشکر مدیریت سایت کلینیک پارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *