لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز

یک نوع روش جراحی با تهاجم کم است، که به وسیله ی این روش می توان سلول های چربی را شکست و از بین برد و با توجه به گرمایی که ایجاد می کند موجب اثر سفتی بر روی پوست خواهد شد.
در این روش ابتدا به بیمار توسط پزشک محلول دارای بی حس کننده و محلول توموسنت (آدرنالین) به قسمت هایی که احتیاج است تزریق می شود و پس از اینکه بیمار بی حس شد با ایجاد یک سوراخ کوچک در پوست، یک میکروکانولا که اندازه آن به طور تقریبی ۱ الی ۲ میلی متر می باشد و دارای فیبر نوری نیز است از طریق این شکاف به داخل پوست وارد می شود سپس کانولا را آرام و به شکل رفت و برگشت حرکت داده و انرژی لیزر را به سلول های چربی انتقال می دهد و سلول های چربی را لیز می کند و باعث می شود بتوان آن ها را راحت تر از بدن تخلیه کرد. تخلیه می تواند توسط خود بدن طی فرآیند های مکانیسمی انجام گیرد یا پس از اینکه لیزر تمام شد توسط ساکشن تخلیه شوند، همین طور با تاثیر لیزر بر روی لایه دوم پوست موجب می شود پوست شروع به جمع شدن کند و از حالت شلی خارج شود. هنگامی که لیزر با بدن تماس پیدا می کند باعث مسدود شدن سریع عروق خونی می شود، به همین دلیل انجام این روش نسبت به لیپوساکشن معمولی دارای خونریزی، تورم و کبودی کمتری خواهد بود و میزان دوره ی نقاهت آن کم تر می باشد.

لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز در کدام نقاط از بدن کاربرد دارد؟

شکم، ساق پا، پهلو ها، پشت، بازو، نواحی غبغب و گونه در صورت، ران، گردن، باسن، ژنیکوماستی(بزگ شدن سینه در مردان)، زانو
میزان چربی برداشته شده در هر جلسه از لیپولیز cc500 می باشد، بنابراین در مناطقی از بدن مانند غبغب که میزان چربی های شکسته شده کم است پس از انجام لیزر لیپولیز نیازی به ساکشن چربی های لیز شده نمی باشد اما در مناطقی مثل شکم و پهلو ها که میزان چربی ذوب شده زیاد تر می باشد (بستگی به بیمار مورد نظر دارد که چه حجمی چربی داشته باشد) پس از لیزر نیاز است که چربی های لیز شده با استفاده از ساکشن تخلیه شوند.
زمان انجام این عمل به طور تقریبی ۱٫۵ الی ۳ ساعت به طول می انجامد. این موضوع بسته به جثه بیمار و حجم چربی های وی، امکان دارد کم تر یا بیشتر زمان ببرد.
پس از انجام لیزر لیپولیز با گذشت چند ساعت بیمار مرخص خواهد شد، اما اگر میزان چربی های برداشته شده زیاد باشد و برای بیمار جهت انجام عمل از بیهوشی استفاده کرده باشند، بیمار به مدت ۲۴ ساعت بستری خواهد شد.

انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.
با سپاس مدیریت سایت کلینیک زیبایی پارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *