فاصله جلسات لیزر موهای زائد

فاصله جلسات لیزر موهای زائد

فاصله جلسات لیزر موهای زائد

روش های متعددی جهت از بین بردن موهای زائد وجود دارد که موثرترین راه جهت از بین بردن موهای زائد استفاده از لیزر می باشد .

فاصله جلسات لیزر بسته به مکانی که بر روی آن لیزر می شود متفاوت می باشد اما  فاصله لیزرمعمولا بین یک الی  دو ماه می باشد ، بهترین معیار و زمان جهت تعیین نمودن فاصله جلسات لیزرمیزان رشد موها می باشد مدت زمانی که بخش قابل توجهی از موها رشد کنند بهترین زمان جهت از بین بردن موهای زائد می باشد .

طبق آماری که به دست آمده است اشخاصی که دارای پوستی روشن اما دارای موهای ضخیم مشکی می باشند نتیجه بهتری را از لیزر موهای زائد می گیرند .

البته لازم به ذکر است در هر بخش از بدن و در هر شخص بسته به تراکم و ضخامت موها هم چنین نوع تیپ پوستی پاسخ دهی متفاوت می باشد ، با توجه به این شرایط در برخی از اشخاص نسبت به سایرین جلسات بیشتری نیاز به لیزر درمانی جهت از بین بردن موهای زائد لازم است .

فاصله-جلسات-لیزر-موهای-زائد

برای رسیدن به نتیجه عالی  از لیزرنیاز است که بیمار قبل و در ما بین جلسات درمان از بند انداختن و یا کندن موها خودداری نماید و توصیه می شود که بیمار ۱۴ روز قبل از انجام لیزر موهای زائد از انجام این روش ها جهت حذف موها خود داری نماید و فقط موهای زائد را با تیغ یا کرم های موبراصلاح نماید .

یک روز قبل از لیزر موهای زائد شخص باید موها را بتراشد به گونه ای که فقط به اندازه یک میلی متر از موها در بخش پوست بیرون باشد .

توجه به این نکته الزامی است که اگر اشخاص سابقه تبخال دارند قبل از لیزر مصرف دارو آسایکلوویر را شروع نمایند .

منتظر نظرات و پشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت کلینیک پارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *