تزریق ژل

تزریق ژل لب

نحوه تزریق ژل

برجستگی لب ها و گونه ها زیبایی خاصی به چهره افراد می بخشد که این روزها طرفدارهای زیادی پیدا کرده است . تزریق ژل و برجسته شدن گونه جزء یکی از معیار های زیبایی صورت است که امروزه افرادی که گونه ها یا لب های آن ها به طور ذاتی بزرگ و برجسته نیست می توانند با استفاده از تزریق ژل و چربی به زیبایی که مد نظرشان است برسند. کلینیک زیبایی پارس می تواند جهت مشاوره و انجام تزریق ژل شما را راهنمایی کند.

تزریق ژل
ژل ها ( فیلرها )

از دو نوع ژل برای برجسته سازی و جوان سازی پوست استفاده می شود:

  1. کوتاه مدت
  2. بلند مدت

هیالورونیک اسیدها از ژل های کوتاه مدت هستند که جنس آن ها مانند بدن است و می توانند بدون ایجاد هیچ گونه تهاجمی با بدن هماهنگ شوند، این مواد عوارضی نداشته و انتخابی مناسب می باشند.
ژل های طولانی مدت دارای تاریخ مصرف ۲ تا ۱۰ سال می باشند، اما به دلیل اینکه جسم خارجی است، که از جنس خود بدن نمی باشد باعث تهاجم و عارضه های جدی می شود و انتخاب مناسبی نیستند. این ژل ها از پلیمر و پلاستیک ساخته می شوند و پوست توانایی جذب آن ها را ندارد برای همین مدت زمان زیادی دوام می آورد این مواد بسیار برای بدن مضر هستند.
هیالورونیک اسید ها پس از مدتی توسط پوست جذب می شوند و چون از جنس بدن می باشند بی خطر هستند. ژل هایی که تزریق می شوند ممکن است پس از مدتی از محل تزریق حرکت کنند و از قسمت های دیگر خارج شوند. عوارض تزریق ژل پس از ۶ الی ۳ سال خود را نشان می دهند و ممکن است مثلا در تزریق ژل به گونه پس از مدتی گونه ها حالت متقارن خود را از دست دهند و هیچ راه حلی برای برطرف کردن این مشکل نیست.
ماندگاری این ژل ها ۶ الی ۱ سال می باشد و بعد از مدتی توسط بدن جذب می شوند. پس از تزریق ژل در محل تزریق کبودی و تورم ایجاد می شود که زود بهبود می یابد و این موضوع کاملا طبیعی است، تورم ایجاد شده ممکن است لب ها را نامتقارن نشان دهد که بیمار باید تا بهبود تورم صبر کند و بعد از آن نتیجه تزریق را مشاهده کند. پزشکان پس از تزریق از کمپرس یخ استفاده می کند و بر روی محل تزریق قرار می دهند تا میزان تورم و کبودی را کاهش دهند.

پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید
با سپاس مدیریت سایت کلینیک زیبایی پارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *