تزریق-چربی-به-دست

تزریق چربی در دست

تزریق چربی در دست

با افزایش سن و قرار گرفتن در معرض نور خورشید و محیط اطراف ،دست های هر شخص مکان هایی هستند که علائم پیری در آن ها بیشتر از قسمت های دیگر دیده می شود .

بروز لکه های قوی ،رگ های برجسته و همینطور نازک شدن پوست دست باعث بیرون زدن تاندون ها و رگ ها می شود که چهره ی زیبایی ندارد .

 

تزریق-چربی-به-دست

 

خوشبختانه برای درمان این نوع بیماری راه های مختلفی وجود دارد ،یکی از این روش ها تزریق چربی به پشت دست برای جوان سازی پوست می باشد ،که در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد .

افراد مناسب برای تزریق چربی بیشتر آقایان و یا خانم های بالای ۴۰ سال هستند که حجم پوستشان را از دست داده اند و چین وچروک بر پشت دست آنها به وفور دیده می شود .

فرآیند درمان

این روش درمان یکی از راهکار های غیر تهاجمی محسوب می شود و نیاز به بستری بیمار ندارد .

تزریق چربی به دست به صورت سرپایی در کلینیک پارس انجام می شود و حدود یک ساعت زمان لازم دارد . قبل از شروع جوان سازی پوست ،یک داروی بی حس کننده برای کاهش درد استفاده می شود .البته میزان و نوع این ژل بی حس کننده با توجه به نظر پزشکان مختلف می باشد .برخی پزشکان قبل از تزریق از کرم‌های بی‌حس‌کننده استفاده می‌کنند و برخی دیگر این کار را انجام نمی‌دهند.

معمولا بعد از تزریق، کمپرس سرد استفاده می شود تا از تورم وکبودی جلوگیری کند همینطور پزشک دست بیمار را به طور یکنواخت ماساژ می دهد تا چربی در دست بیمار یکدست پخش شود.

دقت و سابقه پزشک در تزریق بسیار مهم است زیرا تزریق چربی به پشت دست در اطراف رگ و تاندون ها باید انجام شود که به مراقبت ویژه ای نیاز دارد .

ماندگاری این روش درمان حدود ۶ ماه وحتی بیشتر نیز است .

با تشکرمدیریت سایت  کلینیک پارس

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *