بوتاکس-وجوانسازی-پوست

بوتاکس و جوانسازی پوست

بوتاکس و جوانسازی پوست

با استفاده از بوتاکس می توانیم از انتقال سیگنال های اعصاب به عضلات به راحتی جلوگیری کنیم . با تزریق بوتاکس دیگر عضلات منقبض نمی شوند در نتیجه چین و چروک هم دیگر بر پوست دیده نمی شود . بیشتر افراد از بوتاکس برای اطراف دور چشم و یا خطوط پیشانی استفاده می کنند .لازم به ذکر است که باید گفت بوتاکس نمی تواند بر چروک هایی که بنا بر دلیل نور خورشید بر پوست ایجاد  می شوند تاثیر بگذارند .

بوتاکس در جوانسازی پوست

برای بوتاکس نیاز به بی حسی نمی باشد و تزریق بوتاکس  تنها درمدت چند دقیقه با سوزن های بسیار ظریف انجام می شود . برای دیدن نتیجه کار بهتر است یک یا دو هفته صبر داشته باشید تا بتوانید نتیجه کار را به خوبی مشاهده کنید .برای کم شدن کبودی های ناشی از تزریق بهتر است که از دو هفته قبل از تزریق ازمصرف  داروهای آسپرین و ضد التهابی جلوگیری کنید .

بیشتر افراد متقاضی برای بوتاکس در رابطه با ماندگاری بوتاکس سوالاتی دارند . باید گفت ماندگاری در بوتاکس می تواند ۳-۶ ماه باشد . در این مدت تحرکات و عملکرد های عضلات به تدریج به حالت قبل خود باز می گردد . در نتیجه این امر می توان نمایان شدن چین و چرو ک ها را بر روی پوست مشاهده کرد . اما خوشبختانه این چین و چروک ها دیگر همانند قبل نمی باشند و ازشدت کمی بر خوردارند .

بوتاکس-وجوانسازی-پوست

آیا بوتاکس عوارضی هم  دارد ؟

بعد از تزریق بوتاکس مقداری کبودی دیده می شود که گذرا و موقت می باشد . می توان گفت از عوارض مهم تزریق بوتاکس این مورد است . سردرد تا ۴۸ ساعت بعد از تزریق هم در افراد بسیار کم دیده می شود .گاهی کم به دلیل حرکت کردن مواد بوتاکس تا ۳ هفته در بعضی از افراد افتادگی پلک دیده می شود بهترین کار برای جلوگیری از این امر ماساژندادن ناحیه تزریق می باشد همچنین بهتر است که تا ۴ ساعت بیمار دراز نکشد .

بوتاکس در همه موارد قابل استفاده نمی باشد

بوتاکس در تمامی افراد قابل استفاده نمی باشد . مثلا در زنان باردارو یا زنانی که در دوران شیر دهی می باشند نیز نباید استفاده شود . همچنین افرادی که به بیماری نورولوژیک مبتلا هستند نیز تزریق بوتاکس درآن ها نباید استفاده شود . در نتیجه بهتر است قبل از اقدام به بوتاکس حتما با پزشک خود مشورت کنید .

سایر خدمات کلینیک پارس ، کلینیک زیبایی غرب تهران

کاشت مو

تزریق ژل لب

لاغری در کمترین زمان

لیفت ابرو

مزوتراپی

و . . .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک پارس

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *