بهترین-روش-کاشت-مو

بهترین روش کاشت مو

بهترین روش کاشت مو

تمام افراد متقاضی برای کاشت مو به دنبال بهترین روش کاشت مو هستند . بهترین روش کاشت مو بستگی به فرد  دارد که با چه هدفی کاشت مو را انجام می دهد و به چه مسائلی اهمیت می دهد . در کلینیک پارس با بررسی تمام شرایط بیمار بهترین روش به او پیشنهاد می گردد .

روش کاشت مو SUT

این روش کاشت مو نسبت به روش  های FIT و FUT جدید تر می باشد و تمام مراحل این روش با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می گردد . در روش کاشت مو SUT پیاز مو به کمک پانچی لیزری  از ناحیه اهدا کننده برداشته می شود . ناحیه اهدا کننده در بیشتر موارد قسمت پشت سر می باشد . پیاز مو برداشته شده را فریزر می کنند و به قسمت های مورد نیاز برای کاشت انتقال می دهند .

بهترین-روش-کاشت-مو

فواید روش کاشت مو SUT

این روش کاشت مزیت هایی دارد مثل

  • وجود سیستم پانچ لیزری
  • سیستم فریز کردن پیاز مو

در نتیجه با وجود این مزیت ها به مقدار قابل توجهی می تواند از میزان آسیب به موها در زمان کاشت و برداشت جلوگیری کند . در روش کاشت مو به روش SUTهدر رفتن فولیکول های مو به کمتر از ۱% در صد می رسد ،همین عامل سبب برتر شدن این روش نسبت به سایر روش ها می گردد .

  • عدم بیهوشی فرد درحین کاشت و برداشت مو

پزشک در این روش از بی حسی موضعی استفاده می کند،زیرا در این روش از کاشت مو جراحی و برداشت لایه های پوستی انجام نمی شود و تنها فولیکول های مو منتقل می شوند

  • دوران نقاهت بسیار کوتاه و کم می باشد ،زیرا خونریزی و زخم در این نوع از کاشت بسیار کم می باشد .
  • در روش کاشت مو به روش SUT انتقال موها از محل اهدا کننده تا دریافت کننده با سرعت بسیار بالایی انجام می شود ،در نتیجه پزشک می تواند در هر جلسه ۱۰۰۰فولیکول و بیشتر هم جابه جا کند .این روش کاشت مو حتی در یک جلسه هم اتمام می یابد و نیاز به چند جلسه برای کاشت نمی باشد .

سایر خدمات کلینیک پارس ، کلینیک زیبایی غرب تهران

کاشت مو

تزریق ژل لب

لاغری در کمترین زمان

لیفت ابرو

مزوتراپی

و . . .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک پارس

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *